İade Koşulları

İade koşullarınız nelerdir?İade işleminizin yapılabilmesi için Ürün/ürünlerin; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. Ek olarak orijinalliği bozulmuş , değiştirilmiş , tadilat yaptırılmış ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.Ürünlerin, siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturanızın yanında gönderilen İade  formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir.Değişimlerde kargo bedeli müşteri tarafından tarafımıza ödenmelidir.İade süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. (İade/Değişim yapılacak Ürün/Ürünlerin sorunsuz bir şekilde 14 gün içerisinde tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. 14 günü aşan durumlarda tarafımıza ulaşan ürünlerin iade ve değişimleri kabul edilmeyecektir.)  Satın alınan ürünlerde iade yapılabilir eğer stoğu mevcut ise değişim yapılabilmektedir.
İade koşullarında kargo ücretlendirmesi nasıl olur?
İade ve değişim öncesinde müşterilerin tarafımıza ulaşmaları gerekmektedir. Değişim kargo bedeli (KDV dahil 65₺) müşteri tarafından karşılanmaktadır.
Ürün iade aşamaları nelerdir?İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturanızın yanında gönderilen İade  formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup,  İade/Değişim kargo bedeli tarafımıza yatırıldıktan sonra gönderilmesi gerekmektedir.İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza ve ya kartınıza iade edilecektir.*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, PİLEAMYPİLEA tarafından iade alınmayacaktır
Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür?Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ”on dört ”(14) gün içerisinde  iade edebilirsiniz.
Mağazalarından iade/değişim yapabilir miyim?
İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürün/ürünleri sadece Internet mağazamıza iadesi kabul edilmektedir.
*3 Al 2 Öde/1 Alana 1 Bedava İade Prosedürü:3 al 2 öde kampanyasına dâhil olan ürünlerin iade tutarı hesaplanırken, en düşük fiyatlı ürün kadar yapılan indirim tutarı her alınan ürüne ürünün fiyat oranı dağıtılmaktadır. Yani indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.